CENNIK

Kancelaria prawna Poznańcennik obsługa prawna Poznań KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

  1. Obsługa prawna Poznań – indywidualne porady prawne dla klientów w zależności od zagadnienia od 150,00 zł po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania (tel.61 8475416) w siedzibie Kancelarii prawnej Poznań, ul. Artura Grottgera 6a/13.
  2. Prowadzenie spraw w imieniu klienta, każdorazowo - opłata skarbowa od pełnomocnictwa 17,00 zł oraz koszty zastępstwa procesowego indywidualnie negocjowane z klientem, które w przypadku wygrania sprawy zostaną zwrócone przez stronę przegrywającą proces.

Kancelaria prawna Poznańcennik obsługa prawna FIRM Poznań

W przypadku podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (zarówno w formie spółek jak i osób fizycznych) w Kancelarii prawnej Poznań proponujemy przede wszystkim najkorzystniejszą dla klienta współpracę tj. miesięczną obsługę prawną firm Poznań – rozliczeń ryczałtowych i mieszanych.

  1. W tym pierwszym wypadku radcowie prawni z naszej kancelarii są do dyspozycji firmy pięć dni w tygodniu w określonej przez Państwa firmę ilości godzin, za które uiszczane jest stałe ryczałtowe miesięczne wynagrodzenie na rzecz Kancelarii.
  2. W drugim wypadku prawnicy z naszej kancelarii są do dyspozycji Państwa firmy pięć dni w tygodniu bez ograniczenia, jednak stałe mieszane ryczałtowe wynagrodzenie jest płacone za określoną przez firmę stałą w miesiącu ilość godzin a w przypadku ich przekroczenia dodatkowo za każdą wykorzystaną faktycznie godzinę obsługi prawnej firm.
  3. Najprostszym sposobem rozliczeń za obsługę prawną firm jest wynagrodzenie za każdą godzinę pracy radców prawnych.

Każdy z wyżej opisanych sposobów rozliczeń z prawnikami naszej kancelarii poprzedza trzymiesięczny okres próbny, w czasie którego strony mogą oszacować najbardziej optymalny model współpracy z radcami prawnymi.


Każda stawka godzinowa w zależności od rodzaju sposobu rozliczania jest indywidualnie negocjowana przez radcę prawnego z klientem.