var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-17885943-14']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
×

Umowy

każdy zdaje sobie sprawę, że umowa, która przed podpisaniem zostanie dogłębnie przeanalizowana pod kątem wszelkich zagrożeń, to umowa bezpieczna, z której realizacją
w przyszłości nie będzie problemów.
Nasi Klienci otrzymują od nas właśnie takie umowy…
Począwszy od umów o pracę, o usługi, sprzedaży, zlecenia, poprzez umowy o dział majątku, porozumienia w sprawie kontaktów z dziećmi skończywszy na umowach zawieranych w wyniku przetargów publicznych np. o odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych…

Rozwody

to zdarzenia życiowe wymagające nie tylko wsparcia merytorycznego ale przede wszystkim dużej empatii i taktu.
Nasi Klienci otrzymują od Nas właśnie takie wsparcie…
Pomagamy podejmować trudne decyzje, walczyć o swoje prawa – zawsze skutecznie acz z klasą i uwzględnieniem skutków wszelkich podejmowanych kroków prawnych. Podchodzimy indywidualnie do każdego.

Alimenty

to trudne do oszacowania dla stron roszczenia, które wymagają nie tylko wiedzy prawnej ale i zrozumienia oraz doświadczenia życiowego.
Nasi Prawnicy je mają…
Analizujemy w każdym przypadku optymalne możliwości zarobkowe stron ale przede wszystkim, brane pod uwagę przez sądy, indywidualne potrzeby dzieci. Podkreślamy zawsze, że alimenty to nie tylko czysta matematyka.

Spadki

czasem oznaczają przysporzenie majątkowe, czasem trzeba szybko zareagować by nie dziedziczyć długów, z czym związane są niewątpliwe problemy. W obu przypadkach konieczny jest szybki i profesjonalny plan działania.
Kancelaria pomaga taki bezpieczny plan przygotować i zrealizować.
Kancelaria doprowadza nie tylko do korzystnego stanu prawnego dla Klienta ale też wspiera Klienta w trudnych chwilach i zrozumieniu zawiłych przepisów prawa, spadkowego.

Poznaj nas lepiej lub skontaktuj się z nami

Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych
K. Materna, A. Ossowska Spółka Partnerska,
ul. Artura Grottgera 6a/13, 60-757 Poznań

tel.: 00 48 61 847 54 16
fax: 00 48 61 847 54 16
mobile tel.: 0 501 744 910
sekretariat e-mail: kancelaria@materna-ossowska.pl

radca prawny Katarzyna Materna: k.materna@materna-ossowska.pl
radca prawny Anna Ossowska: a.ossowska@materna-ossowska.pl
radca prawny Iliana Polowczyk: i.polowczyk@materna-ossowska.pl

O kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych K. Materna A. Ossowska świadczy pomoc prawną, doradztwo prawne i porady prawne na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, osób prawnych, jednostek samorządu terytorialnego, związków międzygminnych.

Kancelaria świadczy porady prawne w zakresie:
prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego.